Embed

KURDELE GÜL YAPIMI

 

 

A Ayakkabı-Obsessed Gelin, Bölüm 5 (Şerit Çiçek ve Ayakkabı Kol Öğretici) Chronicles of
 
Yani benim over-the-top çiçekli biliyorum ayakkabı (ki en önemli şey, değil mi?, ama ben onları seviyorum) herkes için değildir. Ancak, onlar için annem yapılan kurdele gül de diğer projeler bir ton için kullanılan olabilir! Bir elbise kanat üzerine buketleri, boutonnieres için, saçınızda, pews süslüyor gruplanmış ... orada bir çok olasılık var! 

Bir süre önce ben şerit çiçekler hakkında bir eğitim için Weddingbee blog arandı, ancak kil ve kumaş çiçek bulabildiğim, bu yüzden onu çiçek yapma adım resimlerle adım atmak için annem sordu. 

İşte talimatlar: 

İstenilen uzunlukta şerit kesin. Biz 1-1/2 "şerit 1-1/4 metre kullanılır. Küçük bir 1/2 3/4 metre "veya 5/8" şerit kullanmak gül için. Eşleşen iplik ve düğüm sonunda bir iğne geçirin. Şeritteki bir köşesinden aşağı katlayın ve birkaç dikiş dikmek. Eğer bir "iyi" tarafı olan bir şerit kullanıyorsanız, "iyi" yüzü aşağı başlatmak. Ya da çift taraflı saten kurdele kullanabilirsiniz, böylece her iki "iyi" dir. 

şerit beş veya altı kez yuvarlayın ve sabitlemek için birkaç dikiş dikmek.
yaklaşık 45 derecelik bir açıyla şerit katlayın.
kadar kat boyunca şerit Rulo kat kaybolur.
birkaç dikiş ile kapatılır. Dikişler tüm katmanları güvenli olduğundan emin olun. Gül sadece altındaki dikişleri tüm katmanları güvenli olmayacaktır. 

pas tekrar 45 derecelik açıyla.
kat kaybolana kadar kat boyunca tekrar yuvarlayın.
şerit sonuna katlama ve haddeleme devam edin. Sen. Açısı ve haddelenmiş gül gerginliğini değiştirerek gül görünümünü değiştirebilirsiniz 

şeridin ucunu altında Fold ve dikiş ile güvenli ve çiçek yapılır. 

kurdele gül artık süsleyin hazır! 

Katılabilirsin Ayrıca bu bulmak YouTube video sayesinde ribon çiçekler kendiniz yapmak planlıyorsanız yararlı. 

Şimdi, ayakkabıları ayak bileği manşet gerçek yapımı ile ilgili. Sen baharat ucuz ayak bileği kayışı ayakkabı istiyorsa kesinlikle benzer bir şey yapmak, hatta tüyler kullanın veya fırfırlar, veya bazı kristal bling olabilir. Orada düğün gününde bir açıklama yapmak için kendi özel manşetleri süsleyen böylece birçok yolu! Var 

ben üs olarak geçen yaz satın mor Tay ipek ayakkabılar kullanılarak sona erdi ve ben nereden yaklaşık $ 36 yayın inanıyorum FlyJane Onlar hakkında neler büyüktü onlar mor ve ucuz, ben bunları zaten birkaç kez çalışmak için giydim, çünkü onlar bizim düğün gününde nispeten rahat olacağım mükemmel bir gölge vardı sadece olmasıydı. 

Bu daha önce böyle biri herhangi bir değişiklik: 
Kaynak 

bileği manşet yapmak, böylece bir ucu ayakkabı kayış tokası ile kaplı olduğunu, sizin ayakkabıya (oldukça sağlam olduğu için biz grogren şerit kullanılır) kadar sizin manşet malzemesi tutun. , Diğer ucunda şerit kesilmiş sağ delikten önce toka ile koyardı. Iki kez yapın, böylece topuklar ayak bileği etrafında sarılması için doğru uzunlukta olan şerit iki uzunlukları var. 

şerit şerit biri olarak, bu resimde gösterildiği, kayış dışında çevresinde gidecek. 

içinde parçası için şerit, ayak bileği kayışı içine o kadar tutun ve kayışı topuk arkasına bağlanır işaretleri olun. Daha sonra size işaretleri yapılan iç şerit, düğme delikleri dikmek. 

sizin şerit doğru uzunlukta kesilir ve düğme delikleri içinde tabaka dikilir sonra bırakarak, dikiş iki satır ile birlikte kurdele iki katmanı sew Eğer üzerinden ayakkabı kayışı takılacaktır ortasında bir "cep". Eğer kullanılan şerit genişliğine bağlı olarak, dikiş birlikte hem de dış kenarlarında şerit isteyebilirsiniz. Sonra da ayakkabılar ayak bileği manşet taban koymak ve dekore! Hazırsınız 

İşte benim ayakkabılar ayak bileği manşet içine bir göz, sen düğme delikleri şerit iç tabakası üzerinde nerede olduğunuzu görmek, ve nerede olabilir uçları kayışı toka ve kayış sonunda manşet çıkıyor. Ayak bileği manşet kayış dikili değildir yana, gördüğünüz gibi, bu. Daha rahat bakmak için ayakkabı değiştirmek için çıkarmak zor değil 

öğretici sonu olduğunu, Bu yüzden siz gidin! 

Ama sonucuna varmadan önce benim ayakkabı ile ilgili mesaj, bir şey hızla çözmek istedik. 

Moda ve ayakkabı ya seviyorum falan nefret genellikle derece öznel bir konu, zamanlardır. Yani benim son yazılan üzerindeki olumsuz yorumlar beni rahatsız etmedi; insanlar kendi görüş ve eleştiriler (onlar için istekte olsalar bile) sahip izin verilir. 

Ama beni hayal kırıklığına uğrattın yaptığı tek şey bazı insanlar olmadıkları oldu Ben yazmış okuyun ve ben yayınlanan fotoğrafları giymişti elbise ile benim ayakkabı bakmak eleştirme ihtiyacı hissetti. Ben açıkça benim sonra Parti elbise olduğunu sonrası belirtilen bile. tüm güvence için, ben değil kıyafet olduğunu, bu yüzden gerçekten iki arada neye benzediğini fark etmez, benim gelinlik ile bu ayakkabı giyiyor olacak! Ben sadece birinin onlar için rica ederdi, ve ben benim gelinlik yok çünkü, aynı zamanda başka bir elbise göstermek için güzel olacağını düşündüm olmadı ben biliyordum çünkü bana ayakkabı giyiyor resimleri dahil Evimin. Yani kalın ayak bileği manşet ayakkabılar burada, bir diz boyu elbise (duh) ile işe yaramadı endişe duyan o sizin için uzun bir elbise ile, ayakkabı benim düğün gününde nasıl görüneceğini daha iyi bir temsilidir (Bu benim gerçek gelinlik değil, ancak fikir).
benim yerimde kırmızı halıda yürüdü ve Joan Rivers onları kızıyorlar ama herkes övdü gibi Ve daha eleştirel yorumlar (Hey yakalanma riski, o ok, hissediyorum onları. Ve fab sonra ayakkabı DIY'd olsaydı biliyorum tüylü Loubs , birisi ben bir devekuşu falan tekmeledi gibi baktı bana olurdu!), burada yakından ayağımda ayakkabı bir fotoğraf, istenildiği kadar tarafından Bayan Chirpie .(Üzgünüm son üç resimlerde açılarına için. Onların ayaklarının üzerinde yaparken ayakkabı çekmek zor! Ayrıca, aksi belirtilmedikçe, bu yazı tüm fotoğrafları annem veya I. tarafından çekilmiş) 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !